- XIGMATEK

Цена
€41 49 / 81 15 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44410
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 2 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2Bottom: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 158 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 330 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Length Limitation: 165 mm
РАЗМЕРИ: 340 x 276 x 315 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544410
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44410
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 2 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2Bottom: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 158 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 330 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Length Limitation: 165 mm
РАЗМЕРИ: 340 x 276 x 315 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544410
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44410
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 2 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2Bottom: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 158 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 330 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Length Limitation: 165 mm
РАЗМЕРИ: 340 x 276 x 315 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544410
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN44410
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Горе
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.01 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 120 mm x 2 (Reverse)Top: 120 mm x 2 (Reverse)Rear: 120 mm x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2MB: 120 mm x 2Bottom: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 2
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 158 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 330 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Easily Mounted Tempered Glass PanelSuperior Airflow and Ventilation DesignPSU Length Limitation: 165 mm
РАЗМЕРИ: 340 x 276 x 315 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409544410
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 2.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 5 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 120 mm x 2 (Reverse) |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 (Reverse) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 158 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 330 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easily Mounted Tempered Glass Panel |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU Length Limitation: 165 mm |
| РАЗМЕРИ | 340 x 276 x 315 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 120 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | MB: 120 mm x 2 |
| Тегло | 5.29кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 5 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 4.5 |
| Тегло | 5.29кг |
Xigmatek Aqua M Lite mATX кутия с 5 ARGB вентилатора
Изживейте отличен въздушен поток и впечатляващо RGB осветление с Xigmatek Aqua M Lite. Тази компактна mATX кутия идва с 5 предварително инсталирани ARGB вентилатора, осигуряващи страхотно охлаждане и ефектна светлинна игра веднага след разопаковане. Панелът от закалено стъкло показва вашата система, а предният mesh панел максимизира въздушния поток.
Ключови Предимства
- 5 предварително инсталирани ARGB вентилатора — Спестете време и пари с пет 120mm вентилатора с адресируемо RGB осветление, контролируеми чрез дънна платка или включен контролер.
- Панел от закалено стъкло — Покажете своите компоненти и осветление с прозрачен, устойчив на драскотини стъклен прозорец.
- Отличен въздушен поток — Mesh преден панел и множество места за вентилатори осигуряват оптимално охлаждане.
- Компактен mATX дизайн — Поддържа Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, дълги графични карти и високи процесорни охладители.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU | 330 мм |
| Максимална височина на CPU охладител | 160 мм |
| Включени вентилатори | 5 (120mm ARGB) |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове | 2 |
| 3.5" слотове за дискове | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 240мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да (ARGB) |
| Тегло | 4.5 кг |
Какво има в кутията
- Кутия Xigmatek Aqua M Lite
- 5 x 120mm ARGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари (винтове, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












